Kurumsal

   1983 yılında Nuri ve Ali Parça tarafından kurulan Parçaoğlu Kuruyemiş Türkiye’nin leblebi imalatının %70’inin yapıldığı, Denizli’nin Serinhisar ilçesinde 250 m2’lik kapalı alanda leblebi imalatı ile faaliyetlerine başlamıştır.

   2000 yılına kadar sadece leblebi imalatı yapan Parçaoğlu Kuruyemiş, 2000 yılında Türkiye’de ilk cips soslu fıstık ve kaplamalı ürünler üreten firmalardandır. 2003 yılında leblebiyi çikolata ile buluşturarak draje haline dönüştürüp çeşitleriyle beraber tüketicinin damak tadına sunan firmamız, bu ürünün ilk üreticisi olmaktan gurur duyar. 2006 yılında mevcut yapısını güçlendirerek Cumhuriyet Mahallesi Devlet Karayolu Üzeri No:27/1 Serinhisar/Denizli’de 3000 m2 kapalı alanda ürün yelpazesini genişletmiş, tamamen Türk Gıda Kodeksine uygun hijyenik koşullarda kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerini ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

   Bugün 50’nin üzerinde ürün çeşidiyle her gün daha da büyüyen Parçaoğlu Kuruyemiş, bölgesine has olan leblebi, kuruyemiş ve kuru meyve ürünlerinde yaptığı ar-ge çalışmalarıyla yeni tatlarla hizmet vermeye devam edecektir.